2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC650FN08-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 65" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1428.48(Π)×803.52(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | 1438.48×814.52×1.3 (Υ×Π×Β) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Haze 2.3%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4700 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 8 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | SPVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Γυαλιού | 0.40+0.50 mm |
| Διαπερατότητα | 5.2% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M/1.07B 100%sRGB |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς Φωτισμό |
| Μάζα | 3.20±0.32Kgs |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγών IC | Ενσωματωμένα 16 τσιπ πηγής COF |
| Τύπος Σήματος | V-by-One 8 lane, Connector51 pins |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |