2026-03-30
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουλίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 65" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1438.48 ((W) × 814.52 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 5000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 8 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος γυαλιού | 00,40+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 50,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M/1.07B 68% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 3.20Kgs (Τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα κυκλώματα COF 16 |
| Τύπος σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 πινάκια |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |