2026-03-28
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουλίου 2014. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 75 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 59PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1662.24(W) × 943,66(H) × 1,4(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | SPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 4.47% (Τύπος) (με πολωτικό) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 100%sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COFΣυσταθείσα 24 πηγή + 16 τσιπάκια πύλης |
| Βάρος του πάνελ | 4.46Kgs (Τύπος.) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 16 λωρίδες, 97 καρφιά |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |