2026-03-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSC750HJ01-W |
| Διαγώνιο μέγεθος | 75 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 29PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 1662.24 ((H) × 943.01 ((V) × 1.8 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | 00,70+0,70 mm |
| Διαβίβαση | 5.68% (Τύπος) (με πολωτήρα) |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 68% NTSC |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 60,10/6,71 κιλά (τύπος/μέγιστο.) |
| Σχεδιασμένο για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Ενσωματωμένα 24 πηγές + 16 τσιπς πύλης |
| Τύπος διεπαφής | Επικοινωνίες LVDS (2 ch, 10-bit), 65 πινώνΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |