2026-04-03
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουλίου 2014. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 78 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 56PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1728 ((W) × 972 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 1743 ((H) × 987 ((V) × 1,4 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (τύπος) (Γ έως Γ) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | - |
| Διαβίβαση | 40,6% (τύπος) (με πολωτή) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 100%sRGB |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 4.90Kgs (Τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ποσοστό καρέ | 120Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Προτείνω 24 πηγές + 16 τσιπάκια πύλης |
| Τύπος διεπαφής | V-by-One 8 λωρίδες, 92 πινάκια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |