2026-04-06
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSI490HN02-0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 49 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 45PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1073.78(W) × 604 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 1083.78(H) × 615.5 ((V) × 1.2 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | 00,40+0,40 mm |
| Διαβίβαση | 60,79% (Τύπος) (με πολωτή) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 99%sRGB |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 10,80±0,18 κιλά |
| Σχεδιασμένο για | Ψηφιακή σήμανση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Ενσωματωμένα 6 τσιπ πηγής |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 πινέςΣυνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |