2026-04-02
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSI750FN01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 75" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1650.24(W)×928.26(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 1662.2(W)×943.7(H) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 2.3%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | SVA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 6 (Τυπ.)(G to G) |
| Χρώματα Οθόνης | 1.07B 72%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Διαδραστικός Πίνακας |
| Διεπαφή Σήματος | V-by-OneConnector |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |