2026-04-01
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSI750HF02 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 75 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 29PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 1662.24 ((H) × 943.01 ((V) × 1.4 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Ομίχλη 0%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | 00,50+0,50 mm |
| Διαβίβαση | 50,4% (τύπος) (με πολωτικό) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 97%sRGB |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 40,70±0,47Kgs (τύπος) |
| Σχεδιασμένο για | Ψηφιακή σήμανση |
| Ποσοστό καρέ | 120Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (4 ch, 10 bit), 92 πινάκιαΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |