2026-04-16
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM230HL01 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 23.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 509.76(W)×286.74(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Γωνία Θέασης | - |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | - |
| Αντίθεση | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | PLS, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 καναλιών, 8-bit) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |