2026-03-28
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSM236HP02-G |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 93PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 521.395 ((W) × 293.285 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 532.4 ((W) × 304.94 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 3000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 8 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Δάχος γυαλιού | 00,40+0,40 mm |
| Διαπερατότητα | 3.39% (Τύπος) (με πολωτικό) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 70%NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 530 g (τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας, παιχνίδια |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 144Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), 40 πινώνΣυνδετήρας |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |