2026-03-30
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LSM236HP04-M02 |
| Μέγεθος οθόνης | 23.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 93PPI |
| Διαρρύθμιση των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 521.395 ((W) × 293.285 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | 532.4 × 304,94 × 1,1 (H×V×D) |
| Θεραπεία | Αντιφως |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 21 (τύπος) ((Tr+Td) ms |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Τρόπος λειτουργίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 69% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 420 g (τύπος) |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |