2026-04-08
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM238HL02-M01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 23.8" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 527.04(Π)×296.46(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 534.7(Π)×307.08(Υ)(Β) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 14 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Γυαλιού | - |
| Διαπερατότητα | 4.45% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Μάζα | 400g (Μέγ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγού IC | Ενσωματωμένα 4 τσιπ πηγής COF |
| Τύπος Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit), 30 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία Τάσης | 5.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |