2026-04-16
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM238HL05 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 23.8" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 527.04(Π)×296.46(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | - |
| Απόκριση | - |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς Φωτισμό |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Μέγιστες Βαθμολογίες | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |