2026-03-27
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Αξιολόγηση των επιπτώσεων |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23.8" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 525.89 ((W) × 295.81 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 534.88 ((W) × 307.112 ((H) |
| Φωτεινότητα | 0 (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Δάχος γυαλιού | - |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Μάζα | ΔΕΠ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Θεραπεία | - |
| Αντιδιαστολή | 3000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Ανταπόκριση | 22 (τύπος) (G έως G) ms |
| Διαπερατότητα | 40,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα τσιπάκια πηγής COF6 |
| Τύπος σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |