2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSM270DL03 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, ΚΕΛΙΑ |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 12 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Συνδετήρας LVDSC |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |