2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM270DP01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 596.736(W)×335.664(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 609.2(W)×348.12(H)×1.16(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | PVA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 12 (Τυπ.)(G to G) |
| Βάθος Γυαλιού | 0.40+0.40 mm |
| Διαπερατότητα | 2.28% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 69%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Συχνότητα | 144Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Οδηγός IC | Ενσωματωμένα 8 τσιπ πηγής COF |
| Βάρος Πάνελ | 600g (Τυπ.) |
| Εφαρμογή | Οθόνη Υπολογιστή、Gaming |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5.4G/lane) , 51 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |