2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουλίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος | - |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Τρόπος εμφάνισης | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (τύπος) (Γ έως Γ) |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |