2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουνίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 611.49 ((H) × 355.81 ((V) × 13.65 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (τύπος) (Γ έως Γ) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED, 40 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Βάρος | 3.30 κιλά (μέγιστο.) |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινώνΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |