2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSM270HP07 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | 608.888×348.337×1.16 (H×V×D) |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 25%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 3000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 13/17 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | SPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος γυαλιού | - |
| Διαπερατότητα | 40,25% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 69% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 600 g (τύπος) |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας, παιχνίδια |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 144Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα κύτταρα πηγής COF 6 |
| Τύπος σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), Συναρμολογητής61 καρφίτσες |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |