2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSM290VP01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 29.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1080 |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | - |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | - |
| Τρόπος λειτουργίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Χρώμα υποστήριξης | |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Επενδύσεις |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |