2026-03-28
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM315DP01-M01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 93PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 697.344(Π)×392.256(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | 708.944×405.731×1.11 (Υ×V×Β) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 25%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 22 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Γυαλιού | 0.40+0.40 mm |
| Διαπερατότητα | 3.0% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 70%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Μάζα | 900g (Τυπ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Υπολογιστή、Gaming |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγού IC | Ενσωματωμένα 8 τσιπ πηγής COF |
| Τύπος Σήματος | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5.4G/lane) , Connector51 pins |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |