2026-04-06
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Αξιολόγηση των επιβατών |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 708.34(W) × 405.43(H) × 1.3 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Δάχος πλάκας | 00,40+0,50 mm |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 70% NTSC |
| Βάρος | 870 g (μέγιστο.) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 25%) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Χρόνος απόκρισης | 22 (τύπος) (G έως G) |
| Τρόπος λειτουργίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Διαβίβαση | 40,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Ενσωματωμένα 6 τσιπ πηγής |
| Τύπος διεπαφής | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit) 30 πινών Συνδέσμος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 65 °C- |