2026-04-06
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Αξιολόγηση των επιπτώσεων |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 708.34(W) × 405.43(H) × 1.3 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 25%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 22 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,40+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 40,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 70%NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 144Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 870 g (μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας, παιχνίδια |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 πινάκιαΣυνδετήρας |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |