2026-04-16
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSM340VP01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 34" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1080 |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | - |
| Γωνία Θέασης | - |
| Λειτουργία Οθόνης | PVA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Χρώματα Οθόνης | |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |