2026-04-07
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Αεροπορικά οχήματα |
| Διαγώνιο μέγεθος | 34 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 797.22 ((W) × 333.72 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 807.22(W) × 346.02 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 25%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 20,6% (τύπος) (με πολωτή) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COFΕγκατασκευασμένα 12 πηγές + 8 τσιπάκια πύλης |
| Βάρος του πάνελ | 770 g (μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 λωρίδες), 61 καρφίτσες |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |