2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTA460HF03-T02 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 46" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1018.08(W)×572.67(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 10/6 (Τυπ.)(Tr/Td), 6 (Τυπ.)(G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | S-PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 72%NTSC |
| Πηγή Φωτός | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (4 κανάλια, 10-bit), 92 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |