2026-03-27
| Κατασκευαστής | SAMSUNG |
| Όνομα μοντέλου | LTI370LN03 |
| Μέγεθος οθόνης | 37" (Γεννημένη μπάρα) |
| Τύπος οθόνης | LCM, α-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 1920 ((RGB) ×540 54PPI |
| Συμφωνία | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος ((mm) | 899.712 × 253.044 (H × V) |
| Σύνοψη (mm) | 914.92 × 280.844 × 36.4 (H×V×D) |
| Περιοχή Bezel ((mm) | 903.71 × 257.04 (H × V) |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 700 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 4000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 16 (τύπος) ((Tr+Td) ms |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 100% sRGB |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | 40,70/5,00Kgs (τύπος/μέγιστο.) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 πινές Συνδέτης |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |