2026-03-31
| κατασκευαστής | SAMSUNG |
| Όνομα μοντέλου | LTI460HN13 |
| μέγεθος οθόνης | 46 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, μονάδα υγρών κρυστάλλων |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 47PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Βόρειες ράβδοι RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| φυσική διάσταση | 1020.02(W) × 574,61(H) × 68,1(D) mm |
| επεξεργασία επιφάνειας | Ματ (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 700 cd/m2 (τύπος) |
| Αντίθεση | 40001 (τύπος) (TM) |
| Καλύτερη γωνία | Πλήρη θέα |
| Οπτική λειτουργία | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Αριθμός χρώματος | 16.7M, 100% sRGB |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 50 χλμ. ώρα, με LED driver |
| Πατσέζ | 2.0 mm (ενεργός προς ενεργός ραφές) |
| Εφαρμόστε | πολυοθόνη |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Λειτουργία αφής | Δεν αγγίζουμε. |
| σύστημα σηματοδότησης | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 καρφίτσες, τερματικό |
| Πρόσθετη τάση | 12.0V (τύπος.) |
| Μέγιστη ικανότητα | Δραστηριότητα: 0 ~ 50 °C · Αποθήκευση: -20 ~ 65 °C |