2026-03-26
| κατασκευαστής | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTI550HN13 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 55 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 1213.5 ((W) × 684.3 ((H) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 44%) |
| Φωτεινότητα | 700 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 40001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED, με LED Driver |
| Εναρμονισμένη ραφή | 3.7 mm (ενεργός προς ενεργός ραφές) |
| Σχεδιασμένο για | Τοίχος βίντεο |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Συνδετήρας LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |