2026-03-31
| κατασκευαστής | SAMSUNG |
| Όνομα μοντέλου | LTI550HN16 |
| μέγεθος οθόνης | 55,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080[FHD] 40PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Κάθετες μπάρες RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 1209,6(H) × 680,4(V) mm |
| φυσική διάσταση | 1211,6(H) × 682,4(V) × 68,1(D) mm |
| επεξεργασία επιφάνειας | Ματ (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα (cd/m²) | 500cd/m² (Τυπ.) |
| Αντίθεση | 4000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Οπτική λειτουργία | SVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| σύστημα σήματος | LVDS (2 καναλιών, 8-bit), ακροδέκτης, 51 ακίδες |
| Τάση τροφοδοσίας | 12,0V (Τυπ.) |
| Μέγιστη βαθμολογία | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |