2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTL075PL01-005 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 7.5" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1050(RGB)×1400, SXGA+ 233PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 114.21(Π)×152.28(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 120.01(Π)×163.44(Υ)×4.3(Β) mm |
| Επιφάνεια | Γυαλιστερή (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 900:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | PLS, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 25/30 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 49%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | 7S3PWLED, 12K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 54.0/57.0g (Τυπ./Μέγ.) |
| Εφαρμογή | Pad & Tablet |
| Διεπαφή Σήματος | MIPI (3 κανάλια δεδομένων), 34 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |