2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTL097QL01-A01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 9.7" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 2048(RGB)×1536, QXGA 264PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 196.608(W)×147.456(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Pad & Tablet |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (4 Lanes), FPC |
| Τροφοδοσία Τάσης | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |