2026-03-28
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1224/2009 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 9.7" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 768 ((RGB) × 1024, XGA 132PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 147.456 ((W) × 196.608 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 153 ((W) × 207.838 ((H) × 3.57 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Σκληρή επικάλυψη (2H), Αντιαντανάκλαση |
| Φωτεινότητα | 490 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 9001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (τύπος) ((Tr+Tf) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 71%NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 6S5PWLED, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 105±6g |
| Εφαρμογή | Πάντ & Ταμπλέτα |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 34 πινές |
| Τεχνολογία | 1.8/5.4/-5.4V (τύπος) ((VDD3/VSP/VSN) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -25 ~ 60 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -25 ~ 70 °C |