2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTL120QL01-003 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 12.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 2160(RGB)×1440 215PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 254.016(Π)×169.344(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 263.42(Π)×182.26(Υ)×4.29(Β) mm |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | PLS, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 25/35 (Μέγ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M |
| Τύπος Λάμπας | 9S6PWLED, 12K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | - |
| Εφαρμογή | Laptop、Pad & Tablet |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (4 Lanes), 40 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |