2026-04-01
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTL129JL01-A03 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 12.9" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, Assembly |
| Ανάλυση | 2732(RGB)×2048 |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M |
| Πηγή Φωτός | WLED |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Pad & Tablet |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | - |
| Τύπος Διεπαφής | eDP |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |