Εκδηλώσεις
Μας ελάτε σε επαφή με
chance
Επικοινωνήστε τώρα
LTM230HL03 Samsung LCD οθόνη εισαγωγή των λειτουργιών και των παραμέτρων
Ετικέτα Samsung
Πρότυπο P/N LTM230HL03
Διαγώνιο μέγεθος 23.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 509.76 ((W) × 286.74 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 513.8 ((W) × 290.8 ((H) mm
Σύνοψη (mm) 534 (Δ) × 311.7 (Η) × 13 (Δ)
Φωτεινότητα 250 (τύπος) (cd/m2)
Γωνία θέασης 89/89/89/89 (τύπος)
Καλή θέα στο Συμμετρία
Βαθμό χρώματος 16.7M 100% sRGB
Μάζα 20,10 κιλά (μέγιστο.)
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz
Θεραπεία Αντιφως (Haze 35%), σκληρή επίστρωση (3H)
Αντιδιαστολή 1000: 1 (Τύπος) (TM)
Τρόπος εργασίας PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό
Ανταπόκριση 16 (τύπος) (Tr+Td), 12 (τύπος) (G έως G) ms
Πίσω φωτισμός 13S4P WLED, 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό.
Χρησιμοποιείται για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Εικόνα αφής Χωρίς
Τύπος σήματος Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος
Προμήθεια τάσης 5.0V (τύπος.)
Μαξ. Αξιολόγηση Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C