2026-03-28
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM230HL03 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 509.76 ((W) × 286.74 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 513.8 ((W) × 290.8 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 534 (Δ) × 311.7 (Η) × 13 (Δ) |
| Φωτεινότητα | 250 (τύπος) (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 100% sRGB |
| Μάζα | 20,10 κιλά (μέγιστο.) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 35%), σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Ανταπόκριση | 16 (τύπος) (Tr+Td), 12 (τύπος) (G έως G) ms |
| Πίσω φωτισμός | 13S4P WLED, 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |