2026-04-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM230HP04 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 509.76 ((W) × 286.74 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 17/8 (τύπος) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Πηγή φωτός | |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |