2026-04-07
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 187PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 521.28 ((W) × 293.22 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 544.8 ((W) × 320,5 ((H) × 11 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 14 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 100%sRGB |
| Πίσω φωτισμός | 4 χορδές WLED, 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | 20,86 κιλά (μέγιστο.) |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (4 λωρίδες), 51 πινάκιαΣυνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |