2026-04-06
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LTM236FL02-Q01 |
| Μέγεθος οθόνης | 23.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 187PPI |
| Διαρρύθμιση των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 521.28 ((W) × 293.22 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | - |
| Θεραπεία | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 14 (τύπος) (Γ έως Γ) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 100% sRGB |
| Πηγή φωτός | WLED, 30 χλμ. ώρες |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (4 λωρίδες), 51 πινές |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |