2026-04-08
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM270DL02-D02 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 601.7 ((W) × 340.7 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 630 ((H) × 368,2 ((V) × 17,1 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), Αντανάκλαση 1,5% (Typ.) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 12 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 98%sRGB |
| Πηγή φωτός | WLED [16S4P], 30 χλμ. ώρες, οδηγός χωρίς οδηγό |
| Βάρος | 3.40 κιλά (μέγιστο.) |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 πινάκιαΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |