2026-04-08
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM270DL05-H01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 596.736(W)×335.664(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 601.7(W)×340.7(H) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 630(H)×368.2(V)×14.1(D)mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 35%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 12 (Τυπ.)(G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 100%sRGB |
| Πηγή Φωτός | WLED [17S4P], 40K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Βάρος | 2.75Kgs (Μέγ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Οθόνη Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |