2026-04-03
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM270DL07-L01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 626.3(W) × 362.6 ((H) × 10.1 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 25%) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 15 (τύπος) (G έως G) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 30,05 κιλά (μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 70 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |