2026-04-16
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα Μοντέλου | LTM270DL09 |
| Μέγεθος Οθόνης | 27.0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Διάταξη Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 596.736(Π)×335.664(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | - |
| Επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 15 (Τυπ.)(G to G) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 100% sRGB |
| Πηγή Φωτός | WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | LVDS (4 κανάλια, 8-bit) |
| Τροφοδοσία Τάσης | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |