2026-03-26
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM270DL11-C01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 596.736(Π)×335.664(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 608.6(Π)×348.3(Υ)×16(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | PLS, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 15 (Τυπ.)(G to G) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 100%sRGB |
| Τύπος Λάμπας | WLED, 40K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 3.10Kgs (Μέγ.) |
| Εφαρμογή | Οθόνη Υπολογιστή |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (4 κανάλια, 8-bit), 61 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |