2026-04-02
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM270HL04 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 597.888(W)×336.312(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 15 (Τυπ.)(G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 72%NTSC |
| Πηγή Φωτός | WLED |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 καναλιών, 8-bit), 30 ακίδες Connector |
| Τροφοδοσία | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |