2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM270HL06 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | 250 (τύπος) (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Μάζα | - |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Ανταπόκριση | 14 (τύπος) (G έως G) ms |
| Πίσω φωτισμός | WLED |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |