2026-04-14
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM270HP01-G01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 597.888(Π)×336.312(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντίθεση | 3000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 14 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία | PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Μέγιστες Βαθμολογίες | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |