2026-04-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM270HP02-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 597.888(W)×336.312(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 613.03 × 359.51× 13.6 (H×V×D) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 25%) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 21 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 72%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, 30K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Μάζα | 3.27Kgs (Μέγ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Υπολογιστή、Gaming |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |