2026-03-31
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTM340YP04 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 34 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M |
| Πηγή φωτός | ΚΛΕΔ |
| Βάρος | ΔΕΠ |
| Σχεδιασμένο για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | eDP (4 λωρίδες), 51 πινάκιαΣυνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |