2026-04-16
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTM340YP05 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 34" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 799.8(W)×334.8(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | TBD ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 100%sRGB |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, 30K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Μάζα | TBD |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή、Gaming |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDPConnector |
| Μέγιστες Βαθμολογίες | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |